Oyuncak bebek ve araba mutlu olmalarına yetti

Uşak Valisi Salim demir’in eşi Nezahat Demir protokol üyelerinin eşleri ile birlikte Çocuk Evlerin’de barınan miniklerle bir araya geldi.

Oyuncak bebek ve araba mutlu olmalarına yetti

28 Eylül 2017 13:30

Vali Demir’in eşi Nezahat Demir tarafından hediye edilen oyuncak bebek ve arabaları alan çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.


Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir, Çocuk Evleri Sitesinde barınan çocuklarla bir araya geldi. Ziyarette, Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir’e Vali Yardımcısı Sait Topoğlu’nun eşi Vicdan Topoğlu, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder’in eşi Şule Ergüder ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek ve eşi eşlik etti.


Ayrıca, Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir, çocuk evleri sitesine geçtiğimiz günlerde yaptığı ziyarette çocukların taleplerini sormuş, çocuklar da oyuncak araba ve bebek talebinde bulunmuştu. Bayan Demir, son ziyaretinde çocukların tamamına oyuncak bebek ve araba hediye ederek, onların isteklerini yerine getirdi. Aldıkları hediyelerden dolayı da son derece mutlu olan çocuklar, Vali Salim Demir’in eşi Nezahat Demir’e teşekkür ederek uzun süre oyuncaklarıyla oynadılar.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

UŞAK HAVA DURUMU
5
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  5°C
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  11°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  11°C
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  8°C
Reklamı Geç