İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kaymakam Öztürk'ten Ramazan bayramı mesajı

Van merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’ün Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Van merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk'ün Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesajı yayınladı.


İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili yayınladığı mesajında, “İslam aleminin manevi hazzının ifadesi olan Ramazan Bayramı, büyüklerimizin kapılarını çalacağımız, çocuklarımızın yüzlerini güldüreceğimiz, komşularımız ve akrabalarımızla gönülden muhabbetler kuracağımız, hastalarımızı, kimsesizlerimizi, yetimlerimizi, muhtaçlarımızı bir aile sıcaklığında bir kez daha bağrımıza basacağımız, küskünlüklerin yerini barışmanın erdemine bırakacağımız, sevgi bağlarımızın yeşereceği bir bayramdır. İpekyolu Belediyesi olarak gerek kurduğumuz iftar sofralarıyla, gerek etkinliklerimizle, gerek ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlarla, gerekse de yaptığımız sevgi ve vefa ziyaretlerimizle doyasıya yaşadığımız, yaşattığımız Ramazan ayının taçlandığı bu ulvi Bayramımızın da sevgi, barış ve kardeşlik unsurlarıyla idrâk edilmesi en büyük dileğimizdir. Bu vesile ile başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini diliyorum ifadelerine yer verdi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.