Van’a ikinci Hilton müjdesi

Doubletree By Hilton Van Hotel Genel Müdürü İrem Tinli Angün, son aylarda turizmde yaşanan olumlu havanın umut verici olduğunu belirterek, “İhtiyaçları karşılamak adına ikinci bir Hilton markasını kısa zaman içinde Van’da hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Van’a ikinci Hilton müjdesi

04 Ekim 2017 15:01


2017 yılının ilk 9 ayını değerlendiren Doubletree By Hilton Van Hotel Genel Müdürü İrem Tinli Angün, önemli mesajlar verdi. 9 aylık ortalamalarının beklentilerin altında gerçekleştiğini belirten Angün, özellikle son üç aydır turizmde yaşanan olumlu havanın umut verici olduğunu söyledi. Sektörde özellikle son yıllarda yaşanan sıkıntıların atlatılması ve kalıcı hale getirebilmek adına kentte herkese ciddi iş düştüğünü belirten Angün, “İstihdamın yüksek olduğu sektörümüz, maalesef çok hassas ve en küçük olumsuzluktan fazlasıyla etkilenmektedir” dedi.


Van ekonomisinin belkemiği olan turizmine Hilton markasıyla katkı sağlandığını belirten Angün doğabilecek ihtiyaçları karşılamak adına ikinci bir Hilton markasını kısa zaman içinde Van’da hayata geçirmeyi planladıklarını belirterek, “İkinci Hilton, kente ve sektöre marka gücü ile ek bir değer katacak ve ilerde doğacak konaklama ihtiyaçlarını da fazlası ile karşılayacak bir yatırım olacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

VAN HAVA DURUMU
25
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cumartesi
  Parçalı Bulutlu
  25°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  27°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  27°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç