İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

'Kırkından Sonra' Efeler halkını kahkahaya boğdu

Efeler Belediyesi Tiyatro Günleri kapsamında ünlü oyuncuların rol aldığı ’Kırkından Sonra’ isimli oyun Efeler’de sahnelendi.

Efeler Belediyesi Tiyatro Günleri kapsamında ünlü oyuncuların rol aldığı 'Kırkından Sonra' isimli oyun Efeler'de sahnelendi.


Efeler Belediyesi düzenlediği tiyatro günlerinde ilçe halkını tiyatro ile buluşturmaya devam ediyor. Tiyatro günlerinde son olarak Yeşilçamın unutulmaz değeri Ayşen Gruda ve usta oyuncu Mahmut Gököz'ün başrollerini paylaştığı 'Kırkından Sonra' oyunu Aydın Kültür Merkezi Dr. Hidayet Sayın Salonu'nda sahnelendi. Oyuna Aydın Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan ve çok sayıda sanatsever katıldı.


Alfonso Paso'nun yazdığı, Hale Kuntay'ın Türkçe'ye çevirdiği, yönetmenliğini de Murat Sarı'nın yaptığı 2 perdelik oyun izleyenleri kahkahaya boğdu. Hayattan pek de umudu kalmamış olan Ayşen Gruda ve Mahmut Gökgöz'ün arasında başlayan bir aşk hikâyesinin ele alındığı oyun sonunda oyuncular davetliler tarafından ayakta alkışlandı.


Gecenin sonunda Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, oyuncuları tek tek tebrik ederek çiçek takdim etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.