Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Zeki Müren doğum gününde Bodrum'da anıldı

‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren, 86’ıncı yaş gününde Muğla'nın Bodrum İlçesin de anıldı. Merhum sanatçının doğum günü anısına verilen konserde adım atacak yer kalmadı.

Zeki Müren doğum gününde Bodrumda anıldı

06 Aralık 2017 22:12

Bodrum Belediyesi’nin destekleri ile Zeki Müren Sanat Derneği ve Hüseyin Turgut Karabağlar Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere müzik severler yoğun ilgi gösterdi. İki bölümden oluşan konserde, Zeki Müren’in eserlerinin de aralarında yer aldığı şarkılar seslendirildi. Şef Ahmet Sabancı’nın yönettiği konserde solo şarkılara da yer verildi. Yaklaşık bin kişinin izlediği konserde zaman zaman şarkılar hep bir ağızdan seslendirildi. Bodrumluların yoğun ilgi gösterdiği konserde salon tıklım tıklım dolarken bazı vatandaşlar yerlere ve sahne yanına ilave edilen sandalyelere oturdu.

Konseri dinlemeye gelen Bodrum'lu müzikseverler yıllar geçmesine rağmen merhum sanatçının coşkuyla anıldığı ve ortamın çok güzel olduğunu ifade ettiler.

Konseri izleyenler gecenin sonunda sanatçıları uzun süre ayakta alkışladılar. Konser sonunda Şef Ahmet Sabancı’ya, teşekkür edilerek çiçek takdim edildi. 

Eren Ayhan - Tuba Ayhan

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 33°C

 • Ankara

  Ankara 31°C

 • İzmir

  İzmir 36°C

 • Bursa

  Bursa 33°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç