İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

İslambey'deki çalışmalar Aralık'ta bitiyor

Eyüpsultan İslambey Caddesi’ne“Prestij”kazandıracak çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, trafiğe kapatılan caddede altyapı çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlandı.

Eyüpsultan İslambey Caddesi'ne“Prestij”kazandıracak çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, trafiğe kapatılan caddede altyapı çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlandı.


Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ınvizyon projelerinden biri olan"Eyüpsultan Caddeleri Prestij Kazanıyor"projesi kapsamında sürdürülen çalışmalarda İslambey Caddesi'ndeki çalışmalar koordinasyonlu bir şekilde devam ediyor.


Caddede bir taraftan kanalizasyon ve su hatları yenileniyor, doğalgaz hatları ilgili çalışmalar yapılıyor, bir taraftan da yeni elektrik hatları döşeniyor.Aralık ayının başında bitmesi planlanıyor


Caddede altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapılan peyzaj, kent mobilyası, ağaçlandırma, tretuvar ve aydınlatma elemanları ile ilgili düzenlemelerin, Aralık ayının başında bitmesi planlanıyor. Proje sayesinde Eyüpsultan'ın caddeleri yeni kimlik kazanacak, diğer tüm ilçelere örnek teşkil edecek göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olacak.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.