İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Ayakkabıda yeni koleksiyonlar kokteyle tanıtıldı

Ayakkabıda tasarım, kalite ve rahatlığı ön planda tutan çizgisiyle modaya yön veren Male Industry, yeni koleksiyonlarını özel bir kokteylle tanıttı.


Alsancak Meksika Sokağındaki mağazada gerçekleşen kokteylde cemiyet hayatının önemli isimleri Male Industry'nin yeni koleksiyonlarını yakından görme fırsatı buldu.


İtalya'nın önde gelen markalarına tasarım yapan Male Industry kokteylde, tasarımcılarının yeni sezon için hazırladıkları koleksiyonlarda modern çizgiler ve günlük kullanıma uygun modellerle birlikte resmi kıyafetlerle de rahatça giyilebilecek elegan, özel tasarlanmış ayakkabı ve aksesuvarlar dikkat çekti.


Firma, 25 yıllık deneyimiyle sadece en iyi malzemeleri en iyi ustalarla tamamen el işi üretimlerle sektörün beğenisine sunarken, kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğu bilinciyle hareket ettiklerini belirten Male Industry sahibi Yavuz Toktaş, günümüzün olmazsa olmazı rahatlığı da unutmadıklarını ifade edildi.


Kalın çift tabanlı kösele ayakkabılarında bile en son komfort teknolojilerini kullanan firma, yine ürünlerinde de kullanıcıya spor ayakkabı rahatlığını sağladıklarını kaydetti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.