Ayakkabıda yeni koleksiyonlar kokteyle tanıtıldı

Ayakkabıda tasarım, kalite ve rahatlığı ön planda tutan çizgisiyle modaya yön veren Male Industry, yeni koleksiyonlarını özel bir kokteylle tanıttı.

Ayakkabıda yeni koleksiyonlar kokteyle tanıtıldı

05 Ekim 2017 10:09


Alsancak Meksika Sokağındaki mağazada gerçekleşen kokteylde cemiyet hayatının önemli isimleri Male Industry’nin yeni koleksiyonlarını yakından görme fırsatı buldu.


İtalya’nın önde gelen markalarına tasarım yapan Male Industry kokteylde, tasarımcılarının yeni sezon için hazırladıkları koleksiyonlarda modern çizgiler ve günlük kullanıma uygun modellerle birlikte resmi kıyafetlerle de rahatça giyilebilecek elegan, özel tasarlanmış ayakkabı ve aksesuvarlar dikkat çekti.


Firma, 25 yıllık deneyimiyle sadece en iyi malzemeleri en iyi ustalarla tamamen el işi üretimlerle sektörün beğenisine sunarken, kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğu bilinciyle hareket ettiklerini belirten Male Industry sahibi Yavuz Toktaş, günümüzün olmazsa olmazı rahatlığı da unutmadıklarını ifade edildi.


Kalın çift tabanlı kösele ayakkabılarında bile en son komfort teknolojilerini kullanan firma, yine ürünlerinde de kullanıcıya spor ayakkabı rahatlığını sağladıklarını kaydetti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İZMİR HAVA DURUMU
17
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  17°C
 • Cumartesi
  Kuvetli Sağnak Yağışlı
  13°C
 • Pazar
  Sağnak Yağışlı
  13°C
 • Pazartesi
  Sağnak Yağışlı
  14°C
Reklamı Geç