İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Finalistler TSO Başkanı Özcan'ı ziyaret etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonunda uygulanan "Geleceği Yazan Kadınlar" Projesi’nin Karabük finalistleri TSO Başkanı Tuncay Özcan’ı ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonunda uygulanan "Geleceği Yazan Kadınlar" Projesi'nin Karabük finalistleri TSO Başkanı Tuncay Özcan'ı ziyaret etti.


Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden 7 grupta toplam 12 yazılımcı yaklaşık 4 ay süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirdikleri Android tabanlı projelere kapsamında 2 grup birinci olmuştu. Finalist olan 2 grubun temsilcileri ve eğitmeni Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan'ı makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.


TOBB Karabük Kadın Girişimciler İcra Komitesi Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa'nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan TSO Başkanı Tuncay Özcan, “Türkiye genelinde 18 ilde yürütülen projenin ev sahipliğini yapmaktan memnuniyet duyduk. ‘Geleceği Yazan Kadınlar' projesinde Karabük'ü temsil edecek projelerin başarılı olmasını arzu ediyoruz” dedi.


Özcan, birinci olan gruplara hediye takdim etti.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.