Turizmin göz bebeği Kartepe

Her geçen gün yeni yatırımlar ve projeler ile zenginleşen ve gelişen Kartepe’de turizm cephesi de Kartepe Belediyesi tarafından destekleniyor.


03 Ekim 2017 12:35


Özellikle kış turizminde iddialı olan ve off-road, moto-cross, yamaç paraşütü, trekking, balık tutma yarışması gibi bir çok doğa sporu branşında çok güzel ve elverişli parkurlar sunan Kartepe’nin tanıtımı için çalışmalar yapılıyor. Kartepeli turizmcileri sevindiren bu tür çalışmalar, özellikle yakın lokasyonlardaki hedef kitleye uygun çeşitli reklam, haber gibi çalışmalar ile yapılıyor.


Bunun son örneği de, en çok okunan ve sosyal medyadan takip edilen coğrafya ve keşif temalı bir derginin ekim sayısında, “Kartepe’de Uçmaya Hazır mısınız?” sloganıyla doğa ve adrenalin sporları yer aldı. Başkan Üzülmez, “Yapılanları anlamlı ve değerli kılan, anları sunabilmek ve daha fazla kişiye ulaştırmaktır. Allah’ın bahşettiği güzelliklere ilave olarak bizlerinde halkımızın desteğiyle yaptığımız birbirinden güzel projelerimiz var. Hem ilçemiz turizminin ekonomik kalkınması açısından, hemde Kartepe’nin marka kent olma sürecindeki iddiamızdan dolayı tanıtımı önemsiyoruz. Kartepe dışa açılması için bu bir başlangıç oldu. Buna benzer daha geniş ve etkili kitlelere ulaşmaya çalışacağız. Daha çok turist daha kaliteli hizmet, daha mutlu Kartepe hedefliyoruz” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KOCAELİ HAVA DURUMU
29
°
C
Çok Bulutlu
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  29°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  29°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
Reklamı Geç