Mehmetçiğe moral ziyareti

Siirt’in Pervari Kaymakamı Hakan Şeker, Ekindüzü, Köprüçay Karakolları ile İğneli Köyü askeri üs bölgesinde görev yapan askere moral ziyaretinde bulundu.

Mehmetçiğe moral ziyareti

07 Aralık 2017 14:11


Güvenlik güçlerine moral ziyaretinde bulunan Kaymakam Şeker, karakollarda ve askeri üs bölgedeki askerle bir süre sohbet ederek, güvenlik konuları hakkında bilgi aldı. Beğendik Belediye Başkan Vekilliği görevine atandığı günden beri, beldenin sosyo-ekonomik yapısına ekonomik değerler katan önemli yatırım ve projeleri hayata geçiren Kaymakam Şeker, mesaisini güvenlik güçlerini ziyaret ederek sürdürdü.


Kaymakam Şeker, bölgede zor tabiat şartlarında görev yapan Kahraman Mehmetçikler ile güvenlik korucularına teşekkür etti. Güvenlik güçlerinin terörle mücadelede gece-gündüz demeden kahramanca mücadele ettiklerini kaydeden Şeker, terörle kararlılıkla mücadelenin artarak devam ettiğini belirterek, Pervari ilçesinin önemli bir stratejik konuma sahip, olduğunu, terörle mücadelede güvenlik güçlerimizin çok büyük bir başarı sağladığını dile getirdi.


Kaymakam Şeker’in ziyaret programına; İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Ergüçlü, İlçe Emniyet Amiri Naci Sığın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıddık Çakan, Özel İdare Müdürü Ümit Ömür Özcan ile kurum amirleri katıldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

SİİRT HAVA DURUMU
12
°
C
Hafis Sağnak Yağışlı
 • Cumartesi
  Hafis Sağnak Yağışlı
  12°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  11°C
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  11°C
 • Salı
  Yağmurlu
  9°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç