İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Baran köylerdeki projeleri inceledi

Köylerde yürütülen projeleri inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinlediKörfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in köylerinde devam eden projeleri yerinde inceledi ve projelerde gelinen nokta hakkında bilgiler aldı.

Köylerde yürütülen projeleri inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez'in köylerinde devam eden projeleri yerinde inceledi ve projelerde gelinen nokta hakkında bilgiler aldı. Körfez'de tüm mahalle ve köyleri ziyaret eden vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Baran, bir gününü de Ali Hocalar, Dikenli, Kutluca, Şemsettin ve Sipahiler Köyü'ne ayırdı. Bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan İsmail Baran, köylülerle de bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.


Köy muhtarlarından da yapılan çalışmalar ve talepleri konusunda bilgiler alan Başkan İsmail Baran, bugüne kadar köyler bölgesine 20 milyon liralık yatırım yapıldığını belirtti. Köylülerle gerçekleştirilen toplantıda ‘Halka hizmet, Hakk'a hizmettir' ilkesi ile çalıştıklarını belirten Başkan İsmail Baran, “Kapımız ve kalbimiz sizlere her zaman açık. Kırsal mahallelerde tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermek için bütün müdürlüklerimizi seferber ettik. Kırsal mahallelerimizin her noktasına en yakın mahalleye de en uzak mahalleye de eşit hizmet götürüyoruz” ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.