Başkan Baran köylerdeki projeleri inceledi

Köylerde yürütülen projeleri inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinlediKörfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in köylerinde devam eden projeleri yerinde inceledi ve projelerde gelinen nokta hakkında bilgiler aldı.

Başkan Baran köylerdeki projeleri inceledi

06 Ekim 2017 18:38

Köylerde yürütülen projeleri inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in köylerinde devam eden projeleri yerinde inceledi ve projelerde gelinen nokta hakkında bilgiler aldı. Körfez’de tüm mahalle ve köyleri ziyaret eden vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Baran, bir gününü de Ali Hocalar, Dikenli, Kutluca, Şemsettin ve Sipahiler Köyü’ne ayırdı. Bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan İsmail Baran, köylülerle de bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.


Köy muhtarlarından da yapılan çalışmalar ve talepleri konusunda bilgiler alan Başkan İsmail Baran, bugüne kadar köyler bölgesine 20 milyon liralık yatırım yapıldığını belirtti. Köylülerle gerçekleştirilen toplantıda ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmettir’ ilkesi ile çalıştıklarını belirten Başkan İsmail Baran, “Kapımız ve kalbimiz sizlere her zaman açık. Kırsal mahallelerde tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermek için bütün müdürlüklerimizi seferber ettik. Kırsal mahallelerimizin her noktasına en yakın mahalleye de en uzak mahalleye de eşit hizmet götürüyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KOCAELİ HAVA DURUMU
30
°
C
Çok Bulutlu
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  30°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
Reklamı Geç