İstanbul’dan Van’a kardeşlik eli

İstanbul’daki Ahmet Rasim Anadolu Lisesi tarafından Van Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerine dağıtılmak üzere 200’er adet bot ve mont gönderildi.

İstanbul’dan Van’a kardeşlik eli

03 Ocak 2018 17:46


Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Değerler Kulübü sorumlusu öğretmenler, İstanbul’da Ahmet Rasim Anadolu Lisesi Müdürü Muhittin Özbay ve öğretmen Songül Karatekin ile iletişime geçtiler. Yapılan görüşmelerin ardından Ahmet Rasim Anadolu Lisesi Sosyal Yardımlaşma Kulübü tarafından öğrencilere dağıtılmak üzere Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesine 200 adet mont ve 200 adet bot gönderildi. Bot ve montları teslim alan okulun öğretmenleri, daha önceden belirledikleri öğrenciler için hediye paketlerini hazırlayarak tek tek teslim etmeye başladı.


Desteklerinden dolayı Ahmet Rasim Anadolu Lisesi Müdürü Muhittin Özbay ve öğretmen Songül Karatekin’e teşekkür eden Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Zeynel Abidin Akkuş, “Okulumuzun Değerler Kulübü olarak öğrencilerimize yardımlaşma duygusunu aşılatmak ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmak için bir çalışma başlattık. Bu kapsamda Ahmet Rasim Anadolu Lisesi Sosyal Yardımlaşma Kulübü ile görüşmeler yaparak, işbirliğine gittik. Bu işbirliğimiz sonucunda okulumuza 200 adet bot ve 200 adet mont gönderildi. Biz de öğretmenlerimizle birlikte bu malzemeleri tek tek paketleyerek, hangi öğrencimize teslim edeceğimizi belirledik. İsimlerinin yazılı olduğu hediye paketlerimizi öğrencilerimize dağıtmaya başladık. Bu çalışmadan dolayı emeği geçen Ahmet Rasim Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle okulumun öğretmenlerine çok teşekkür ederim” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

VAN HAVA DURUMU
26
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  26°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  28°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  28°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  29°C
Reklamı Geç