İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Şampiyon karateciden Çetin'e teşekkür

Adıyaman'da düzenlenen Nemrut Dağı Komegene Karate Şampiyonası'nda minikler kategorisinde Çukurova Belediyesi adına yarışan ve şampiyon olan Süleyman…

Adıyaman'da düzenlenen Nemrut Dağı Komegene Karate Şampiyonası'nda minikler kategorisinde Çukurova Belediyesi adına yarışan ve şampiyon olan Süleyman Muhammet Kabak, kendisine destek olan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i Halk Günü'nde ziyaret etti.
Şehit Servet Göktekin'in de yeğeni olan küçük şampiyon, turnuvada kazandığı madalyasını Halk Günü'nde Başkan Çetin'e getirdi. Küçük sporcuyu tebrik eden Başkan Çetin, “Süleyman oğlumuz bizi şampiyonluklara alıştırdı. Kendisinden gelecekte çok daha büyük başarılar bekliyoruz. Derece elde eden Süleyman oğlumuzla gurur duyuyoruz. İnşallah daha nice başarılara imza atarak, ilçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eder” dedi.
“Sporun ve sporcunun yanındayız”
Çukurova Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirten Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Gençlerimiz sporla, spor ahlakı ile yetişerek başarılı işlere imza atsın istiyoruz. İmkanlarımız nispetinde desteklerimizi sporcularımız için sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Süleyman Muhammet Kabak, Gaziantep'te düzenlenen 3. Zeugma Karate Turnuvası'nda ve Tarsus Karate Ligi'nde 3. olmuş ve Başkan Çetin'i makamında ziyaret etmişti.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.