İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Başkan Ak'tan Engelli Vatandaşlara Sürpriz Ev Ziyaretleri

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli vatandaşların evlerine sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.İlk…

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle engelli vatandaşların evlerine sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.
İlk olarak İncirli Mahallesi'nde oturan Ali Kahraman'ın(26) kapısını çalan Başkan Ak, “Misafir kabul ediyor musunuz? Bugün sizin bir çayınızı içmeye geldim" dedi. Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Kahraman ise, "Başkanım hoş geldiniz, size kapımız her zaman açık. Engellilere yönelik yaptığınız hizmetler için size çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Başkan Mustafa Ak'ın ziyaretlerinin ikinci durağı ise Pınarbaşı Mahallesi'nde oturan Ferdi Ocak'ın(26) evi oldu. Bir ihtiyacı olup olmadığını soran Başkan Ak'a teşekkür eden Ocak, “Birden sizi kapıda görünce çok mutlu oldum ve heyecanlandım. Yaptığınız sürpriz bizi çok sevindirdi, Allah da sizi sevindirsin" dedi.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle engelli kardeşlerini ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Ak ise,"Keçiören Belediyesi olarak her zaman engelli kardeşlerimiz yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Engelli kardeşlerimizi toplumumuzun bir parçası olarak görüyoruz ve onların hayatın içerisinde aktif şekilde yer alabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Engelli veya engelli yakını olan ailelerin hayatlarını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmeleri için hepimizin üzerine düşen görevler var. Bugün de kardeşlerime sürpriz yapmak istedim ve onların misafiri oldum" mesajlarını verdi.
Mustafa Ak, ziyaret sırasında ailelere Kur'an-ı Kerim, Türk bayrağı ve şekerleme hediye etti.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.