İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Canpolat: "PKK'yı besleyen Trump, bir küstahlığa daha imza atmıştır"

Osmanlı Ocakları Kurucu Federasyonu Başkanı Kadir Canpolat, ABD Başkanı Trump’ın bir küstahlığa daha imza attığını belirterek, “Tehditlerine karşı AK Parti hükümetine ve özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek veriyoruz” dedi.

Osmanlı Ocakları Kurucu Federasyonu Başkanı Kadir Canpolat, ABD Başkanı Trump'ın bir küstahlığa daha imza attığını belirterek, “Tehditlerine karşı AK Parti hükümetine ve özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek veriyoruz” dedi.


Federasyon Başkanı Kadir Canpolat konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Donald Trump'ın Türkiye'yi tehdit açıklamaları karşısında AK Parti hükümetinin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında olduklarını belirterek şöyle dedi: “ABD Başkanı Donald Trump, ‘Kürtler'e saldırırlarsa Türkiye'yi ekonomik olarak mahvedeceğiz. 20 millik güvenli bölge kuracağız' sözleriyle Türkiye'yi tehdit etmiştir. Bugün gerçekleşen AK Parti grup toplantısına katılarak destek vermek istedik. PKK'yı besleyen Trump, bir küstahlığa daha imza atmıştır. Türkiye'yi tehdit etmiştir. Trump'ın açıklamalarının ardından ülkemizde nefes alıp veren herkesin birlik-beraberlik içinde bu tehditlere karşı durması gerekir. Başkan Erdoğan'a sonuna kadar destek verilecektir.”

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.