İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AK Parti Karesi'den İHA'ya ziyaret

Balıkesir AK Parti Karesi ilçe Başbakanı Yusuf Hocaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri İhlas Haber Ajansı bürosunu ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Balıkesir AK Parti Karesi ilçe Başbakanı Yusuf Hocaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri İhlas Haber Ajansı bürosunu ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.


10 Ocak gününün sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Pazar gününe rastlaması nedeniyle AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlı ve yönetim kurulu üyeleri 'Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla İhlas Haber Ajansı Balıkesir bürosunu ziyaret ederek, özel günü kutladılar.


İHA ziyaretine Başkan Yusuf Hocaoğlu, Başkan Yardımcıları Cemal Kocataş, Akın Emiroğlu, Alp Sandıkçı ile birlikte ziyareti gerçekleştirdiler. Başkan Hocaoğlu ziyaret esansında İHA çalışanlarının gününü kutlayarak, Gazetecilik mesleğinin meşakkatli bir iş olduğunu ve gazetecilerin gece-gündüz sahada olup toplumu yaşanılan olaylarla ilgili doğru bilgilerle haberdar ettiklerini ve tüm gazetecilerin bu özel gününü kutladı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.