İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Çanakkale'de havadan trafik denetimleri

Çanakkale’de havadan gerçekleştirilen trafik denetimlerinde hatalı bulunan 10 sürücüye 3 bin 972 lira idari para cezası yazılırken, 6 araç da trafikten men edildi.

Çanakkale'de havadan gerçekleştirilen trafik denetimlerinde hatalı bulunan 10 sürücüye 3 bin 972 lira idari para cezası yazılırken, 6 araç da trafikten men edildi.


Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı trafik timleri 04 Mayıs Pazartesi günü 11.00-13.00 saatleri arasında helikopter ile havadan trafik denetim faaliyeti gerçekleştirdi.


İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi olan; Erenköy Teyfikiye yol kontrol noktası, Bayramiç-Çan yolu yol kontrol noktası, Çan-Biga yolu yol kontrol noktası, Çardak Feribot İskelesi yol kontrol noktası ile Umurbey il yolu yol kontrol noktalarında eş zamanlı olarak jandarma trafik ve asayiş timleri trafik yönünden denetim gerçekleştirdi.


Yapılan denetim sonucunda; toplam 214 araç sorgusu yapıldı. Kusurlu görülen 10 sürücüsüne 3 bin 972 lira idari para cezası kesilirken, 6 araç da trafikten men edildi.


Öte yandan denetimler boyunca trafikteki araç sayısının çok az olduğu, vatandaşların pandemi tedbirlerine uyduğu görüldü.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.