İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Dak Ekibinden Onkoloji Merkezi'ne Ziyaret

Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) üyeleri, Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezinde ziyaret ederek tedavi gören çocuklara çeşitli hediyeler…

Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) üyeleri, Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezinde ziyaret ederek tedavi gören çocuklara çeşitli hediyeler verdiler.
Eskişehir'de kurulan ve yaptıkları başarılı arama ve kurtarma faaliyetleriyle bilinen DAK, anlamlı ziyaretlerine düzenli olarak devam ediyor. Ulaşabildikleri her can için bir nefes olmayı kendilerine prensip edindiklerini belirten DAK üyeleri, bu haftada hastane ziyareti gerçekleştirdi. İş adamı İnan Öz'ün de destek verdiği projede Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Servet Bilir Onkoloji Merkezi'ni ziyaret eden DAK'ın gönüllü üyeleri, hastanede tedavi gören çocuklara hediyeler vererek her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.
Daha önce de hastane, huzurevi gibi ziyaretleri gerçekleştiren DAK aynı zamanda 23 Nisan'da ihtiyaç sahibi çocuklara verilmek üzere "3 Dileğim Var" sloganıyla devam eden kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Ulusal çapta devam eden projede topladıkları yeni veya kullanılabilinen durumda olan kıyafet, kitap ve oyuncakları bir merkezde toplayan DAK üyeleri, kampanyaya yoğun bir ilgi olduğunu ve halkın gösterdiği bu ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.