İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Bıçaklı gasp dehşeti

Bıçaklı gasp dehşeti
Bıçaklı gasp dehşeti

Antalya'da daha öncede alış veriş için geldiği büfeciyi arkadaşıyla birlikte gasp etti. Zanlıların gasp girişimi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenirken, büfede bulunan müşteriler ise koşar adımlarla uzaklaştı.

Antalya'da geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde meydana gelen olayda A.E. Daha öncede alış veriş yaptığı Bülent Kaya'ya ait büfeye arkadaşıyla birlikte geldi. Bir süre büfede kalan A.E. daha sonra market sahibi Bülent Kaya'dan kazandığı paranın yarısını istedi. 

Market sahibi Bülent Kaya'dan olumsuz yanıt olan A.E. bunun üzerine bıçak ve tabure ile işyerinde bulanan camları ve alkol şişelerini kırıp büfeye zarar verdi. Olay anında hemen butona basan Bülent Kaya'nın imdadına polisler yetişti. Bir süre sonra markete gelen polis ekipleri Ahmet E.'ı etkisiz hale getirip gözaltına aldılar. 

Gaspçıların sürekli saldırısına uğradığını dile getiren Bülent Kaya, 4 Bin liralık kaybı olduğu söyledi. Kaya, "Gasp zanlısı eden A.E. daha önce benden alış veriş yaptı. Para vermedi. Markete 150 Lira borcu var. Bu süre içinde arkadaşı M.B. ile birlikte gelip beni yine gasp ettiler. Cezalarını çeksin istiyorum" konuştu. 


Öte yandan polis tarafından gözaltına alınan A.E.ile arkadaşı M.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SABRİ ÇAĞLAR-ANTALYA