İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Colorado'da ikinci saldırı: 5 ölü

Colorado'da ikinci saldırı: 5 ölü
Colorado'da ikinci saldırı: 5 ölü

Colorado'da 12 saat içinde iki ayrı silahlı saldırı olayı meydana geldi. Saldırganların hedefinde Hıristiyanların kutsal mekanları vardı. Bir kilisede meydana gelen son saldırıda 5 kişi hayatını kaybetti.

ABD'nin Colorado eyaletinde 12 saat içinde 2 silahlı saldırı olayı meydana geldi. İlk saldırı bir misyonerlik merkezinde yaşanırken, ikinci saldırıdaki hedef ise bir kilise oldu. Son saldırıda 5 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.
ABD'nin Colorado eyaletinde aynı gün içerisinde iki ayrı silahlı saldırı meydana geldi. İlk saldırıda hedef bir misyonerlik merkezi oldu. 2 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de yaralandığı silahlı saldırıdan yaklaşık 12 saat sonra bu kez hedefte bir kilise vardı. Colorado Springs'te bulunan kilisede yaşanan ikinci saldırıda ise ilk belirlemelere göre 5 kişi hayatını kaybetti. El Paso Bölge Şerifi Terry Maketa, saldırıyı gerçekleştiren kişinin öldürüldüğünü kaydederken, kilisede bulunan 4 kişinin de öldüğünü, 1 kişinin ise olaydan yaralı olarak kurtarılarak, hastaneya kaldırıldığını bildirdi.

LOS ANGELES-İHA

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.