İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürüyor

Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürüyor
Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürüyor

Fenerbahçe, ikinci yarı hazırlıklarına, bu sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Can Bartu Tesisleri'nde bugün Teknik Direktör Christoph Daum yönetimindeki gerçekleşen antrenman mini toplantıyla başladı. Antrenmanın başında, dün akşamki çalışmaya katılamayan Bilica için kupalı doğum günü kutlaması yapıldı.

31 yaşına giren Bilica, teknik kadro ve takım arkadaşları tarafından tebrik edildi. Kutlamadan sonra çalışmalara geçildi. 4 minyatür kaleyle kanatlarda pres, orta alanda ise top tutma ve savunma organizasyonlarının gerçekleştirildiği minyatür kale maçla başlayan çalışma, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi.

Kaleci antrenörleri Murat Öztürk ve Holger Gehrke ile ayrı çalışmalar gerçekleştiren kaleciler ise çift kale maç sırasında dönüşümlü olarak kalelere geçti. İzinli olan Lugano antrenmana katılmazken, çocuğu hastalanan Semih antrenmanın son bölümüne yetişebildi ve takımdan ayrı bir çalışma gerçekleştirdi.

Çift kale maç sırasında sol topuğunda ağrı hisseden Güiza, çalışmayı yarım bıraktıktan sonra önce sahada, ardından da salonda Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan ile ayrı bir programla çalıştı. Bu arada antrenmana A2 Takımı oyuncularından Enis ve Hasan da katıldı.
Sarı-lacivertliler Can Bartu Tesisleri'nde saat 15.30'da başlayacak ve basına kapalı olarak yapılacak antrenmanla, günün ikinci çalışmasını gerçekleştirecek.