İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

SEN ANLAT KARADENİZ İZLE: Sen Anlat Karadeniz 27.BÖLÜM FRAGMAN İZLE (ATV, PUHU, YouTube İZLE!)

SEN ANLAT KARADENİZ İZLE: Sen Anlat Karadeniz 27.BÖLÜM FRAGMAN İZLE (ATV, PUHU, YouTube İZLE!)
SEN ANLAT KARADENİZ İZLE: Sen Anlat Karadeniz 27.BÖLÜM FRAGMAN İZLE (ATV, PUHU, YouTube İZLE!)

SEN ANLAT KARADENİZ İZLE: Sen Anlat Karadeniz 27.BÖLÜM FRAGMAN İZLE (ATV, PUHU, YouTube İZLE!) ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi yine ekranları başında izleyenleri duygulandırdı. Sen Anlat Karadeniz hayranları bu akşam yayınlanan 26.bölümü heyecanla izledi. 26.bölüm biter bitmez herkes 27.bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki 27.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 26.bölümü full nasıl izleriz? İşte detaylar...

SEN ANLAT KARADENİZ İZLE: Sen Anlat Karadeniz 27.BÖLÜM FRAGMAN İZLE (ATV, PUHU, YouTube İZLE!) ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi yine ekranları başında izleyenleri duygulandırdı. Sen Anlat Karadeniz hayranları bu akşam yayınlanan 26.bölümü heyecanla izledi. 26.bölüm biter bitmez herkes 27.bölüm fragmanını aramaya başladı. Peki 27.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 26.bölümü full nasıl izleriz? İşte detaylar... ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle bu akşam da nefes kesti. Çarşamba akşamları saat 20.00'de televizyon ekranlarında seyirci ile buluşan Sen Anlat Karadeniz 26. bölümüyle de izleyenleri ekrana kilitledi. Peki 26. bölümde neler oldu? İşte tüm detaylar...Vedat'ın kurşunu Tahir'in merhametsizliğinin bedeli olurken, Nefes can çekişiyor. Vedat demir parmaklıklar ardında duvarlara, Tahir Karadeniz'e Nefes diye ağlıyor. Nefes Tahir'in yakarışlarını duyup sevdiğine tekrar yol olacak mı?Bunca işkenceye rağmen hayata tutunmayı asla bırakmamış olan Nefes, bugüne kadar hep başkalarına nefes oldu. Şimdi kim ona nefes olacak, kim can verecek?

SEN ANLAT KARADENİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ BÖLÜMLERİNİ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe -Tahir Kaleli

Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu.

İrem Helvacıoğlu - Nefes Zorlu

24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat'a satılmış. On yedisinde Yiğit'i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.