İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Wilma Elles'e taciz, sevgilisi Kerem Göğüş'ü harekete geçirdi

Wilma Elles'e taciz, sevgilisi Kerem Göğüş'ü harekete geçirdi
Wilma Elles'e taciz, sevgilisi Kerem Göğüş'ü harekete geçirdi

Alman oyuncu Wilma Elles’in sık sık sözlü tacize uğraması üzerine, oyuncunun iş adamı sevgilisi Kerem Göğüş harekete geçti.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde canlandırdığı kötü kadın ’Caroline’ karakteri ile ünlenen Alman oyuncu Wilma Elles’in sık sık sözlü tacize uğraması üzerine, oyuncunun iş adamı sevgilisi Kerem Göğüş harekete geçti.

Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisine yönelik tacizler yüzünden önlem almaya karar veren Göğüş bundan böyle sevgilisi İstanbul’da tek başına kaldığında onu korumalara emanet edecek.

Evlilik yolunda ilerlediği sevgilisi tek başına dışarı çıktığı zaman ’Sen kötü kadınsın. Kötülerin burada yeri yok. Kötüsün ama çok güzelsin. Seni tek geçiyorum ekrandan göründüğünden daha güzelsin’ diyerek tepkiler gelmesi üzerine böyle bir karar alan Göğüş’ün, işleri nedeniyle sık sık yurt dışına gittiği biliniyor. Elles’in son zamanlarda, birkaç defa tinerci saldırısına uğramasının da Göğüş’ün bu kararında etkili olduğu düşünülüyor.

Koruma tutmak için çalışmalara başlayan Göğüş, adaylarla tek tek kendisi konuşarak seçimini yapacak. İki adet koruma tutacak olan işadamının seçtiği bir kişi, sevgilisi Elles’in aynı zamanda şoförlüğünü de yapacak. Diğer koruma ise Elles’in yakın çevresinden hiç ayrılmayacak. Elles’in katıldığı davetlerde korumalar otomobilde bekleyecek, dışarıda olduğu zaman ise diğer koruma Elles’i uzaktan takip edecek. Elles’e sözlü saldırı olduğunda devreye girmeyecek olan koruma, saldırı olduğu zaman ise hemen araya girecek.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.