İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Annelerden Mehmetçik'e atkı ve bere

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Kurul Delegesi Erdoğan Öngün, annelerin ördükleri bere ve atkıları Mehmetçiklere ulaştırdı.

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Kurul Delegesi Erdoğan Öngün, annelerin ördükleri bere ve atkıları Mehmetçiklere ulaştırdı.


Eğirdir İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek Bölük Komutanı Yüzbaşı Can Sercan Altay ile görüşen Erdoğan Öngün, üzerinde Atatürk resimleri bulunan bir takvim hediye etti. Akserlerle buluşan Öngün, manevi değeri yüksek, ana sıcaklığı ile örülen bere ve atkıları kendi elleriyle Mehmetçiklere giydirdi.Jandarma'dan teşekkür


Eğirdir İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Altay, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Kendi ikametgah adreslerinden uzakta, vatani görevlerini yapmakta olan erlerimizi düşünen, bu soğuk kış gününde onlara bere ve atkı ören annelerimizin ellerinden öper, teşekkürlerimizi iletiriz, kendilerine şükranlarımızı sunarız" dedi.


Annelerin el emekleri, göz nurları ve sevgileri ile ördüğü 30 takım bere ve atkıyı, kahraman Mehmetçiklere ulaştırmaktan dolayı mutluluk duyduğunu kaydeden Öngün, ziyaretin sonunda Jandarma'dan ayrıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.