İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kızılcık köyünde halk toplantısı

Kütahya’nın Simav İlçe Kaymakamı Türker Çağatay Halim, ilçeye 42 kilometre uzakla bulunan Kızılcık köyünde yapılan hizmetleri yerinde inceleyip vatandaşların isteklerini dinledi.

Kütahya'nın Simav İlçe Kaymakamı Türker Çağatay Halim, ilçeye 42 kilometre uzakla bulunan Kızılcık köyünde yapılan hizmetleri yerinde inceleyip vatandaşların isteklerini dinledi.


Kaymakam Halim, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Özcan Demir, İlçe Özel İdare Müdürü Recep Yalçın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Çetin Balamur ile birlikte Simav'a bağlı Kızılcık köyüne giderek Halk Toplantısı yaptı. Kızılcık Köyü Muhtarı Eyüp Karaaslan ve vatandaşlarla bir araya gelen Halim “Vatandaşlarımızla yol kontrol ve aramaları, huzur ve güven uygulaması, uyuşturucu ile mücadele, metruk binaların yıkımı, trafik kuralları, yaya öncelikli trafik, taşımalı eğitim, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların küpelenmesi, yeni kimlik kartlarıyla sıcak karışımlı asfalt yol yapımı konularında değerlendirme yaptık. Kızılcıklı vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dinledik. Kızılcık köyü orman içi bir köydür, temel geçim kaynağı ormancılık ve hayvancılıktır. Kızılcık köyünde yaptığımız incelemelerde çok amaçlı bir salona ihtiyaç olduğunu tespit ettik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.