İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Bulanık Anadolu Lisesi öğretmenlerinde örnek davranış

MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık Anadolu Lisesinde görevli idareci ve öğretmenler, elbirliğiyle okullarını boyayarak örnek bir davranışa imza attılar.

MUŞ (İHA) – Muş'un Bulanık Anadolu Lisesinde görevli idareci ve öğretmenler, elbirliğiyle okullarını boyayarak örnek bir davranışa imza attılar.


Bulanık Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri, okulun boyası ve eksikliklerinin giderilmesi için çalışma yaptı. Öğrencilerin daha temiz ortamda eğitim görmeleri için çaba harcayan öğretmenler, temin ettikleri boya ve fırçalarla sınıflarda ve okulun iç duvarını boyayarak daha sonra okul pansiyonunu salgınlara karşı detaylı temizlik ve dezenfekte işleminden geçirdi.


Bulanık Anadolu Lisesi Müdürü Murat Ünal, öğretmenlerle birlikte okulu elbirliğiyle güzelleştirmeye çalıştıklarını belirterek, “Amacımız, çocuklarımızın iyi bir okulda eğitim öğretim almalarıdır. Boya fikrini öğretmen arkadaşlarımızla konuştuk, ekip ruhu içerisinde çalışıyoruz. Öğrencilerimizi güzel bir ortamda karşılayalım istedik, cıvıl cıvıl bir okul olsun istedik, onun için çalışıyoruz. Burada eğitim öğrenim gören çocuklar özel çocuklar. Öğretmenlerimiz, idarecilerimiz özel. O yüzden bu çocuklarla çalışmak herkese nasip olmaz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.