" /> " />

İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Sevgililer Günü Yemeğiniz Şanlıurfa Piazza'dan Hediye

" width="780" height="429" alt="">

Ziyaretçilerine alışverişten daha fazlasını sunan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her özel günde olduğu gibi Sevgililer Günü'nde de özel…

Ziyaretçilerine alışverişten daha fazlasını sunan Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, her özel günde olduğu gibi Sevgililer Günü'nde de özel bir kampanya düzenledi. Piazza; 5 şanslı ziyaretçisini 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Hilton'da akşam yemeğinde ağırlayacak.
'Hilton'da Yerinizi Ayırttık' sloganıyla yola çıkarak çiftlere 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel akşam yemeği programını düzenleyen Piazza'nın kampanyasından 12 Şubat 2014'e kadar en yüksek tutarda alışverişi yapan çiftler faydalanabilecek. Bu tarihe kadar yaptıkları alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturaları danışma birimine ibraz edecek olan ziyaretçiler, Sevgililer Günü'nde akşam yemeğinde ağırlanma şansını bulabilecek.
Piazza'ya gelen çiftler, hem Sevgililer Günü için aradıkları en özel hediyeleri bol alternatiflerle ve uygun fiyatlara bulabiliyor hem de 14 Şubat'ta unutulmaz bir akşam yemeği kazanma fırsatını yakalıyor olacak.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.