İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Leyla Günay'in "Oyuncakoynuyorumtv" Youtube kanalı Türkiye'de 4. sıraya yükseldi

Leyla Günay tarafından kurulan ve çocuklara eğitici, öğretici içerik sağlamayı hedefleyen Oyuncakoynuyorumtv adlı Youtube kanalı 7 milyona yakın abonesi ile Türkiye’de 4.

Leyla Günay tarafından kurulan ve çocuklara eğitici, öğretici içerik sağlamayı hedefleyen Oyuncakoynuyorumtv adlı Youtube kanalı 7 milyona yakın abonesi ile Türkiye'de 4. sıraya yükseldi.


Kızları Masal ve Öykü ile çektikleri eğlendirici ve eğitici oyun aktivitelerini Youtube platformu üzerinden paylaşarak geniş bir kitleye ulaşan Leyla Günay, abone sayısı ile Türkiye'de 4. sıraya Dünya genelinde de 74. sıraya yükselerek pek çok ünlüyü geride bıraktı.


Çocukların eve kapanmasıyla birlikte kanallarına olan ilginin de aynı oranda artış gösterdiğine değinen Günay, ‘'Ben kanalı başta çocuklarımla geçirdiğim keyifli zamanların hatıralarını paylaşmak için açtım. Fakat oynadığımız oyunlar ve video içeriklerimiz diğer anneler tarafından büyük ilgi gördü. Abone sayımız ve video izlenmeleri çok arttı. Kanalımız da büyüyerek Youtube'da 4. Sıraya kadar çıktı. Bazı videolarımız 248 milyon izlenme aldı. Bu sayıya Türkiye'de ulaşan sanatçı sayısı bile çok az'' diye konuştu.


Kanallarına olan ilginin kendisini ve çocuklarını çok mutlu ettiğine dayanan Günay, ‘'Annelerin ve çocukların ilgisi bizleri mutlu ediyor, yeni oyunlar keşfetmemize ve onlarla paylaşmamıza yardımcı oluyorlar. Bu korona sürecinde annelere ve çocuklara evde keyifli vakit geçirmeleri için olanak sunuyoruz.'' dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.