İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Osmaniye'de liseler arası futsal birinciliği

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Liselerarası Futsal İl Birinciliği sona erdi.


2018-2019 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okullararası Genç Kızlar ve Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği müsabakalarına kızlarda 13 erkeklerde ise 21 okul takımı katıldı.


Merkez Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar 34 okuldan 360 sporcu katıldı.


Çekişmeli geçen maçların ardından genç erkekler kategorisinde, birinci Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi, ikinci Şehit Mehmet Karcatilki Anadolu Lisesi, üçüncü 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi, dördüncü ise Kadirli Özel Çukurova Anadolu Lisesi oldu.


Genç Kızlar kategorisinde ise birinci Düziçi ÇEAŞ Anadolu Lisesi, ikinci Kadirli Atatürk Anadolu Lisesi, üçüncü Mehmet Akif Ersoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi dördüncü ise Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.


Müsabakalar sonunda dereceye giren takımların kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Spor Şube Müdürü Arif Özsarı ve okul idarecileri tarafından takdim edildi.


Kızlarda birinci Düziçi ÇEAŞ Anadolu Lisesi ve erkeklerde birinci olan Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi grup müsabakalarında Osmaniye'yi temsil edecekler.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.