İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AAITF, Şubat ayında Shenzhen'de düzenlenecek

AAITF, Şubat ayında Shenzhen'de düzenlenecek
AAITF, Şubat ayında Shenzhen'de düzenlenecek

Otomotiv Satış Sonrası Sanayi ve Tuning Fuarı-Özel Global Satış Sonrası Otomotiv Ticaret Platformu (AIAITF), 27 Şubat ve 1 Mart tarihleri arasında Shenzhen Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Otomotiv Satış Sonrası Sanayi ve Tuning Fuarı-Özel Global Satış Sonrası Otomotiv Ticaret Platformu (AIAITF), 27 Şubat ve 1 Mart tarihleri arasında Shenzhen Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Yapılan açıklamada; 3 günlük fuar süresince 100 binden fazla ziyaretçinin, 3 bin marka, 18 bin yeni ürün ve ileri teknolojiye sahip 30 otomotiv sanayi faaliyetiyle bir araya geleceği belirtildi. Fuarın, satış sonrası otomotiv pazarı trendlerindeki hızlı gelişimi temsil ettiği, orijinal ürün üreticisi (OEM), satış sonrası, yabancı pazar ve yükselen kanalları içerecek şekilde çok sayıda kategoriyi barındırdığı aktarıldı. 

AAITF 2019 kapsamında ticari ağ ve yeni iş geliştirmeye yönelik çok sayıda endüstriyel konferansın, seminerin ve forumların gerçekleştirileceği kaydedildi. Fuarın en güncel satış sonrası pazar ürünlerini sergileyeceği ifade edildi.  

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.