İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Ortadoğu Grup'tan genç girişimcilere destek

Ortadoğu Grup'tan genç girişimcilere destek
Ortadoğu Grup'tan genç girişimcilere destek

Genç MÜSİAD tarafından düzenlenen Young Business Academy (YBA), düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. Törende YBA ana sponsoru Ortadoğu Grup’a teşekkür plaketi verildi.

Genç MÜSİAD tarafından düzenlenen girişimcilik, liderlik, inovasyon ve iş adamı yetiştirme programı, Young Business Academy (YBA), düzenlenen sertifika töreniyle sona erdi. MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, YBA ana sponsoru olan Ortadoğu Grup adına, Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür'e teşekkür plaketi verdi.

Sertifika törenine, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Engin Akdağ, Albayrak Holding CEO'su ve MÜSİAD 3.Dönem Genel Başkanı Doç.Dr.Ömer Bolat, Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, devlet politikası olarak gençlere verilen önemin altını çizdiği konuşmasında, gençlere inovatif hayaller kurmalarını ve hayallerine hayat kazandıracak liderlik vasıfları kazanmalarını tavsiye etti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, “Büyük Türkiye'nin en büyük sermayesi ve dayanağı, genç nüfusumuzdur” dediği konuşmasının ardından, YBA' aracılığıyla gençliğe verilen bu eğitime destek olan Ortadoğu Gruba teşekkür etti. Kaan Ortadoğu Grup İcra kurulu Başkanı Mehmet Gür'e plaket takdim etti. Plaket töreninin ardından açıklamada bulunan Mehmet Gür, kendilerinin de girişimcilik hayatına çok genç yaşta atıldıklarının altını çizerken, “Ortadoğu Grup olarak, aile odaklı, mesleki beceri odaklı ve insan odaklı olarak çalışıyoruz. Gençlik bizler için çok önemli ve değerli. Sadece şirketimiz değil, Türkiye'nin geleceğinin gençlerin hayalleri ve onları başarabilmek için yapacakları inovatif çalışmalara bağlı olduğunu biliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonunu çizdiği 2023 hedeflerine ulaşmak için en büyük gücümüz gençlerimiz ve onların hayalleri. İşte bu yüzden bu gibi çalışmalar ve gençler bizim için çok önemli” dedi. 

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.