İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sinop'ta alzaymır hastası yaşlı adam 4 gündür kayıp

Sinop’ta 4 gün önce kaybolan 98 yaşındaki alzaymır hastası Hasan Demirci’yi arama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Sinop'ta 4 gün önce kaybolan 98 yaşındaki alzaymır hastası Hasan Demirci'yi arama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Samsun'dan takviye AFAD ekibi geldi.


Sinop'un Gerze ilçesinde hayvan otlatmak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 98 yaşındaki alzaymır hastası Hasan Demirci'yi arama çalışmaları sürüyor. Kaybolduğu ilk günden beri arama çalışmalarına katılan Hasan Demirci'nin oğlu Cafer Demirci, babasından gelecek iyi haberi bekliyor.


Sinop'un Gerze ilçesine bağlı Şehli köyü Bahçe Mahallesi'nde oturan alzaymır hastası Hasan Demirci, 25 ekim Pazar günü öğle saatlerinde 'hayvan otlatmaya' diye evden çıkarak bir daha geri dönmedi. Demirci'nin yakınları, jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp Hasan Demirci'nin bulunması için bölgede jandarma ve AFAD ekipleri, arama çalışması başlattı. Köy çevresinde ve sarp arazide süren arama çalışmalarına, Samsun AFAD ekipleri ve iz takip köpekleri de katıldı. Havadan ve karadan akşam geç saatlere kadar süren arama çalışmalarında kayıp Hasan Demirci'ye ait herhangi bir ize rastlanılmadı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.