" /> " />

İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Ethem Sancak Uşak'ta Kariyer Günlerine Konuk Oldu

" width="780" height="429" alt="">

Uşak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin hazırladığı kariyer günlerine konuk olarak Türk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak…

Uşak Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin hazırladığı kariyer günlerine konuk olarak Türk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak katıldı.
Kariyer günlerine Başkan Nurullah Cahan, İŞ KUR Genel Müdür Yardımcısı Adnan Yıldırım, Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Sait Çelik, İŞ KUR İl Müdürü Zafer Kahraman öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Kariyer günlerinin bu haftaki konuğu olan Ethem Sancak öğrencilere yaşantısını ve başarı öyküsünü anlattı. Sancak Uşak'ın girişimci bir kent olduğunu vurguladığı konuşmasında, öğrencilerin başarılı olması için koydukları hedefler doğrultusunda ilerlemesi gerektiğini kaydetti. Özellikle yeni neslin sahici ideallerin peşinde koşması gerektiğini belirten Sancak, öğrencilere de bu konuda uyarılarda bulundu. Program hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak'a kariyerli insanların getirilerek öğrencilere model gösterilmesinin öneminde değindi.
Ethem Sancak'ın da bu bağlamda hayatının örnek alınacak projeler ile dolu olduğunu hatırlatan Başkan Cahan, "Bugün ilimize gelerek değerli fikirlerini aktaran Ethem Sancak'a öncelikle teşekkür ediyoruz. Biz Sancak gibi kişilerin ilimize daha çok gelmesini ümit ediyoruz. İnanıyoruz ki bu gibi toplantılar ufukları açmak için birebir örnek teşkil etmektedir” dedi.
Uşak Üniversitesi'ne de bu bağlamda teşekkür eden Başkan Cahan, belediye olarak kendilerinin de bu tür organizasyonları desteklediklerini bildirdi. Uşak Belediyesi'nin etkinlikleri ile de ülkede önemli yerlere gelmiş kariyerli kişileri kente getirdiğini ileten Cahan, "Belediyemiz kentte yaptığı etkinliklere önemli kişilerin gelmesini sağlayarak sürdürüyor. Biz birçok alanda konusunda uzman olan kişilerin ilimize gelmesini ve vatandaşlarımızı bilgilendirmesini hedeflemekteyiz. Bundan sonra da gerek belediyemizin gerekse diğer kurumların fayda sağlayacak her türlü programında varız” şeklinde konuştu.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.