GÜNDEM - 19 Nisan 2024 Cuma 08:56

Belediye Başkanı makamı çiçek bahçesi gibi

A
A
A
Belediye Başkanı makamı çiçek bahçesi gibi

Olur Belediye başkanlığına seçilen Vedat Ergün’ün makam odası çiçek bahçesini aratmıyor.


Olur Belediye Başkanı Vedat Ergün’ün ’tebrik’ ziyaretleri sürerken, gönderilen çiçekler nedeniyle başkanlık makamı ve odanın girişi adeta çiçek bahçesine döndü.


31 Mart Yerel Seçimlerinde yüzde 49,8 oranında oy alarak Olur Belediye Başkanı seçilen Vedat Ergün göreve başladığı günden itibaren ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Ergün’ün göreve başlaması sebebiyle gönderilen çiçekler başkanlık makamı ve makam odası girişindeki sekreterya kısmını çiçek bahçesine çevirdi. Başkan Ergün mesaisinin büyük bir bölümünü kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle çeşitli dernek üyelerini ağırlayarak geçiriyor. Bizzat yapılan ziyaretlerin yanı sıra birçok kurum ve kişi de makama gönderdikleri çiçeklerle Başkan Vedat Ergün’ü tebrik ve ’hayırlı olsun’ dileklerini iletiyor. Ziyaretçilerin beraberinde getirdiği ve gönderilen çiçekler nedeniyle başkanlık makamında çiçekleri koyacak yer kalmayınca, çiçeklerin bir bölümü makamın girişinde yer alan sekreteryanın bulunduğu bölüme konmaya başlandı.Belediye Başkanı makamı çiçek bahçesi gibi

Bunlar Da İlginizi Çekebilir
İstanbul Sami Uğurlu: “Kasımpaşa’nın ligi beşinci bitirmesi ciddi başarıdır” Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu, kısıtlı bütçelerle Süper Lig’de sezonu beşinci sırada bitirmelerinin ciddi bir başarı olduğunu söyledi. Trendyol Süper Lig’in son haftasında Kasımpaşa, sahasında Beşiktaş’ı 2-1 mağlup ederek 56 puanla sezonu beşinci sırada bitirdi. Mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu, “Hedeflerimiz bitti denilebilir dışarıdan bakıldığında. Bir önceki dönem yakaladığımız başarının tamamını yakalamışız ama bunu geliştirmekti amacımız. Son hafta bu açında çok önemliydi. 53 puan 15 galibiyetle kırdığımız rekoru, 16 galibiyet ve 56 puanla geliştirmek çok önemliydi. Bu hedef doğrultusunda maça çıktık. Kasımpaşa lig tarihinde hiç beşinci olmamış. Bunu başardığımız için çok mutluyuz. Kasımpaşa adına çok iyi tesisler, imkanlar var. Tamamen sahaya odaklıyız. Türkiye’nin en genç teknik ekibine sahibiz. Onlar adına da çok mutluyum. Benim de hedefim her zaman gelişmek ve geliştirmek. En az bütçelerle Kasımpaşa’nın ligi beşinci bitirmesi ciddi başarıdır. Oyuncularımız da bunu çok istedi, inandı. Her antrenman daha çok çalışarak kurguladığımız oyunu sahaya yansıtan kahramanlar onlar. Benim oynamak istediğim oyun çok kolay bir oyun değil. Efor gerektiren bir oyun” şeklinde konuştu.