İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Bunalıma giren servis şoförü intihar etti

Bunalıma giren servis şoförü intihar etti
Bunalıma giren servis şoförü intihar etti

Ardında "Böyle bir hayatta benim için yaşamanın anlamı yok" yazılı not bırakan adam, kendisini zeytin ağacına asarak intihar etti.

İzmir'in Buca ilçesinde bunalıma giren bir kişi, kendisini zeytin ağacına asarak intihar etti. Kullandığı servis minibüsünü zeytinlik alana park ettikten sonra kendisini ağaca asan vatandaşın aracında yapılan incelemede "Böyle bir hayatta benim için yaşamanın anlamı yok. Yavrularıma iyi bak. Ölümümden kimse sorumlu değildir" yazılı not çıktı.

Edinilen bilgiye göre olay akşam saatlerinde Buca-Koop, Doğuş Caddesi üzerindeki zeytinlik alanda meydana geldi. Çevredeki vatandaşların bir kişinin ağaçta asılı halde olduğunu söylemesi üzerine harekete geçen polis ekipleri, zeytin ağacına kendisini asarak intihar etmiş Adnan Çetin (47) ile karşılaştı. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, Çetin'in zeytinlik alana yol üzerine park ettiği 35 S 00577 plakalı servis minibüsü ile geldiği tespit etti. ARKAS'ın Buca servisini çeken Çetin'in aracında yapılan aramada intihar notu bulundu. Notta "Böyle bir hayatta benim için yaşamanın bir anlamı yok. Ölümümden kimse sorumlu değildir. Yavrularıma iyi bak" yazdığı ortaya çıktı. Çetin'in intihar etmeden önce Doğuş Caddesi üzerine park ettiği minibüsünde bir bayanla tartıştığı öne sürülürken, bayanın gitmesinden sonra talihsiz vatandaşın yanına aldığı tabureyi ayağının altına koyduğu ve bir süre sonra da intihar ettiği iddia edildi. Evli olduğu belirlenen servis şoförü Adnan Çetin'in ölümü yakınlarını yasa boğarken, intihar olayı ile ilgili soruşturmanın sürdüğü ifade edildi.

ARİF ÇAYAN-İZMİR