GENEL - 23 Nisan 2012 Pazartesi 10:44

KUMRULULAR DERNEОİ`NDE YENİ BAŞKAN FARUK HATİPOОLU

A
A
A
KUMRULULAR DERNEОİ`NDE YENİ BAŞKAN FARUK HATİPOОLU

Kumrulular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Kurul Toplantısı`nda başkanlığa oy birliğiyle Avukat Faruk Hatipoğlu seçildi.
Derneğin genel kurul toplantısına Kumru Belediye Başkanı Ticabi Civelek, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, 2011 genel seçimlerinde Ordu milletvekili adayı olan Mustafa Çaya ile eski yöneticiler ve dernek üyeleri katıldı. Yoğun bir katılımın sağlandığı toplantıda ayrıca İstanbul`da okuyan öğrencilere bursları verildi. Görevi Avukat Faruk Hatipoğlu`na devreden eski başkan Osman Dinleyici, Hatipoğlu`na başarılar diledi. Yeni dönemde önemli ve büyük görevlerin kendilerini beklediğini dile getiren
Hatipoğlu, "Ekibim ve ben bu göreve layık görüldük. Sizlerin de desteğiyle büyük işler başarmak istiyoruz. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Kumrulular Derneği`nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kumrulular Pikniği ise 3 Haziran 2012 Pazar günü gerçekleştirilecek. Kemerburgaz`da yapılacak olan piknik, sanatçılar ve eğlence programları ile renklenecek. Pek çok Ordulu yerel yönetici ile siyasilerin de katılacağı program her yıl olduğu gibi bu yıl da televizyondan canlı yayınlanacak. Yeni yönetim, organizasyon hazırlıkları için şimdiden çalışmaya başladı. Kumrulular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği`nin yeni yönetim kadrosu şöyle:
"Avukat Faruk Hatipoğlu, Gökhan Taran, Necati Susam, Rekabi Yakışır, Celal Zengince, Ayın Bep, Adem Eyüpoğlu, Hamdi Ağaca, Sami Eğilik, Osman Ateşli, Özcan Öçek, Şakir Dil, Nurettin Geyikçeli, Musa Dere, Murat Peru, Metin Tan, Murat Sıra, Memduh Caba, Ferda Talu, Murat Ellici"
Bunlar Da İlginizi Çekebilir
Niğde Niğde’de Kurban Bayramı süresince 2 bin 713 personel görev yapacak Niğde Valiliği Kurban Bayramı tedbirlerini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre; vatandaşların Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içinde geçirmeleri için Emniyet Müdürlüğüne bağlı 434 ekip ve bin 672 polis, Jandarma Komutanlığı’na bağlı 297 ekip ve bin 41 asker olmak üzere Niğde genelinde toplam 731 ekip, 2 bin 713 personel görev yapacak. Niğde Valiliği tarafından yapılan açıklamada; Kurban Bayramı’nın Niğde’de huzur ve güven içinde idrak edilmesi için her türlü tedbirin alındığı ifade edildi. Açıklamada; "9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca polis sorumluluk bölgesinde kurban kesimi olarak belirlenen 7 kesim noktasında 7 ekip 14 personel görevlendirildi. Ekiplerimiz belirtilen noktalarda sahte para, dolandırıcılık, yankesicilik vb. olaylara karşı gerekli çalışmalarını yapacaktır. İl merkezinde vatandaşlarımızın yoğun olacağı değerlendirilen güzergâhlar üzerinde asayiş yönünden yaya devriye olarak 26 güzergâhta 52 personel, trafik yönünden 46 ekip 98 personel, arife günü asayiş yönünden 17 ekip ve 26 devriye güzergâhında 170 personel, trafik yönünden 46 ekip 98 personel, bayramın 1. günü asayiş yönünden 17 ekip ve 17 devriye güzergâhında 110 personel, trafik yönünden 46 ekip 98 personel, bayramın 2. günü asayiş yönünden 17 ekip ve 17 devriye güzergahında 110 personel, trafik yönünden 46 ekip 98 personel, bayramın 3. günü asayiş yönünden 17 ekip ve 17 devriye güzergahında 110 personel, trafik yönünden 46 ekip 98 personel, bayramın 4.günü ise asayiş yönünden 17 ekip ve 17 devriye güzergahında 110 personel, trafik yönünden 46 ekip 98 personel görev yapacak" ifadeleri kullanıldı.