EKONOMİ - 31 Ağustos 2022 Çarşamba 08:52

Volkan Doğruluk: “Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz”

A
A
A
Volkan Doğruluk: “Ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz”

İlaç, sanayi, dış ticaret, medikal, işitme cihazları ve turizm başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyetlerde bulunan Doğruluk Grup’un yeni genel müdürlüğü İstanbul’da açıldı.

İlaç, sanayi, dış ticaret, medikal, işitme cihazları ve turizm başta olmak üzere pek çok sektörde faaliyetlerde bulunan Doğruluk Grup’un yeni genel müdürlüğü İstanbul’da açıldı.Farklı sektörlerde kurumsal ve profesyonel çalışmalarda bulunduklarını belirten Doğruluk Grup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Doğruluk, “Türkiye ekonomisine katkıda bulunabilmek, bizim hizmet anlayışımızın temelinde bulunuyor. Farklı sektörlerde başarılı yatırımlarda bulunarak hedefimize ulaşmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Tabi çıtayı her zaman biraz daha yukarıya çıkarıyoruz. İstanbul Bağdat Caddesi’nde yeni şubemizi açarak çalışmalarımızı kurumsal çizgide sürdürüyor ve yenilikçi yatırımlar için ortam hazırlıyoruz” dedi.Yer aldıkları sektörlerde yenilikçi ve vizyoner çalışmalarıyla rakip firmalardan ayrıldıklarını, bu sayede ülke ekonomisine de katkıda bulunduklarını belirten Doğruluk, “Yenilikçi stratejiler geliştiriyoruz. Çünkü amacımız her zaman çalışmalarımızı yukarıya taşımak. Biliyoruz ki bitti diye bir şey yok. Özellikle birden fazla sektörde yer alıyorsanız her zaman daha fazlasını hedeflemelisiniz. Biz de güçlü ekibimiz ve gelişmiş hizmet anlayışımız sayesinde bu amacımızı yerine getiriyoruz” ifadelerini kullandı.“Doğru yatırım yapabilmek için sektörü iyi analiz etmek gerekiyor”


Çalışmalarıyla Türkiye’nin her bölgesine ulaştıklarını, Türkiye ve bölgeleri için yenilikçi yatırım planları olduğunu belirten Doğruluk, “Doğru yatırım yapabilmek için sektörü iyi analiz etmek gerekiyor. İşin püf noktası bu. Bunun için de sistemli bir çalışma gerekiyor. Biz hâlihazırda pek çok sektörde faaliyet gösteren bir şirketiz. Özellikle sağlık sektöründe önemli yatırımlarda bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz. Öte yandan birçok sektörün belkemiği olan turizm sektöründe de çalışmalarımız devam ediyor. İlaç, sanayi sektörlerinde de yenilikçi çalışmalarımıza dikkat çeken yatırımlarla devam edeceğimizi söyleyebilirim” şeklinde konuştu.“Her sektörün gelişime ihtiyacı vardır”


Çalışmalarıyla Türkiye’nin geneline hitap ettiklerini, ayrıca farklı sektörlerde de kurumsal çalışmalar ve başarılı yatırımlarda bulunduklarını aktaran Doğruluk, “Her sektörün gelişime ihtiyacı var. Sektörel gelişme, doğrudan ülke ekonomisini de olumlu bir şekilde etkiliyor. Dolayısıyla yapılacak çalışmaların sektörel gelişime uygun olması çok önemli. Biz de güçlü ekibimizle bu anlayış üzerinden çalışmalarda bulunuyor, ülke ekonomisine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir
Bingöl Bingöl’de Hesarek Kayak Merkezi "Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi" ilan edildi Bingöl’de kış turizminin gözde tesislerinden biri olan Hesarek Kayak Merkezi, Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi (KTKGB) ilan edildi. Bingöl’de her yıl kış aylarında binlerce misafiri ağırlayan ve bölgenin gözde kayak tesisleri arasında yer alan Hesarek Kayak Merkezi ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. 12 Mart 2024 tarih ve 32487 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararı ile Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi (KTKGB) ilan edilen Hesarek Kayak Merkezi, Türkiye’de 28’inci kış temalı KTKGB arasında yer aldı. Söz konusu gelişmenin Bingöl ve Hesarek Kayak Merkezi için önemli olduğunu belirten Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, ’’Cumhurbaşkanımızın imzasıyla yayımlanan kararla Hesarek Kayak Merkezimiz Kültürel Gelişim ve Kalkınma Merkezi olarak ilan edildi. Bu Türkiye’deki değişik temalardaki 236’ncı merkez ve kış turizmi olarak 28’inci merkez olarak kabul edildi. Bunun bize sağladığı fayda ne; bildiğiniz gibi şu anki Hesarek alanına yatırım yapamıyoruz mera alanı olduğu için. Yatırım yapmanın maliyetleri var. Dolayısıyla biz burayı Kültür ve Turizm Bakanlığınca merkez ilan ettiğimiz zaman bununla ilgili altyapının planlanması veya hazırlanması tamamen Kültür ve Turizm Bakanlığının ukdesinde olduğu için bütün çalışmalar yapıldıktan sonra yatırım kanalları da yine Bakanlık tarafından açıldığı için ulusal ve uluslararası düzeyde açılacak yatırım taleplerinde Bingöl bir cazibe merkezi haline gelecek. Yurt içinden veya yurt dışından yatırımcıları kabul edecektir diye düşünüyoruz” dedi.
Bingöl Bingöl’de Hesarek Kayak Merkezi, turizm koruma ve gelişim bölgesi ilan edildi Bingöl’de kış turizminin gözde tesislerinden biri olan Hesarek Kayak Merkezi, Cumhurbaşkanı kararı ile Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi (KTKGB) ilan edildi. Bingöl’de her yıl kış aylarında binlerce misafiri ağırlayan ve bölgenin gözde kayak tesisleri arasındaki yerini alan Hesarek Kayak Merkeziyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. 12 Mart 2024 tarih ve 32487 sayılı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi (KTKGB) ilan edilen Hesarek Kayak Merkezi, Türkiye’de 28’inci kış temalı KTKGB arasında yer aldı. Söz konusu gelişmenin Bingöl ve Hesarek Kayak Merkezi için önemli olduğunu belirten Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, ’’Cumhurbaşkanımızın imzasıyla yayımlanan kararla Hesarek Kayak Merkezimiz Kültürel Gelişim ve Kalkınma Merkezi olarak ilan edildi. Bu Türkiye’deki değişik temalardaki 236’ncı merkez ve kış turizmi olarak 28’inci merkez olarak kabul edildi. Bunun bize sağladığı fayda ne, bildiğiniz gibi şuan ki Hesarek alanına yatırım yapamıyoruz mera alanı olduğu için. Yatırım yapmanın maliyetleri var. Dolayısıyla biz burayı Kültür ve Turizm Bakanlığınca merkez ilan ettiğimiz zaman bununla ilgili altyapının planlanması veya hazırlanması tamamen Kültür ve Turizm Bakanlığının ukdesinde olduğu için, bütün çalışmalar yapıldıktan sonra yatırım kanalları da yine Bakanlık tarafından açıldığı için ulusal ve uluslararası düzeyde açılacak yatırım taleplerinde Bingöl bir cazibe merkezi haline gelecek. Yurt içinden veya yurt dışından yatırımcıları kabul edecektir diye düşünüyoruz” dedi.