POLİTİKA - 30 Kasım 2023 Perşembe 15:40

Kırşehir’in tek kadın İl Genel Meclisi Üyesi aday adayı, vatandaşların gönlünü fethediyor

A
A
A

Kırşehir’de, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan Susam Sert, vatandaşların tek tek ziyaret ederek, gönüllülerini fethediyor.

Kırşehir’de Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı bir kurumda öğretmen olarak görev yapan 33 yaşındaki Susam Sert, mesleğinden istifa ederek, MHP’den İl Genel Meclisi aday adaylığı için başvuruda bulundu. Başvurusunun ardından çalışmalarına hız veren Sert, Kırşehir’de vatandaşları ziyaret ederek, kendisine destek istiyor. Evli ve 2 çocuk annesi Susam Sert, meclis üyesi seçilmesi durumunda kente farklılık katmak için projelerini bir bir hayata geçireceğini söyledi.

Vatandaşların sorunlarını gidermek için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu kaydeden Sert, "Sosyal, kültürel ve eğitim alanında projelerim var. Kadınlarımızın, kızlarımızın, gençlerimizin sorunlarını gidermek için buradayım. 3 hilalin altında çalışmaya devam edeceğim. Partime ve halkıma hizmet edeceğim. Seçilsem de seçilmesem de halkıma hizmet için buradayım. Her şartta onlara hizmet edeceğim. Parti adaylığımı bayan olarak başvurumu iyi karşıladı. İl genel meclis üyesi olarak tek bayan olarak tek adayım. Tüm ile hitap etmek istiyorum. Burası tüm ili karşılıyor. Vatandaşların tüm sorunlarını kapsıyor. Daha rahat çözüme ulaşabileceğimi düşünüyorum. Ben her kesime ulaşılamadığını düşünüyorum. İlimizde ücra yerler var. Onlara ulaşmak için aday adayı oldum" ifadelerini kullandı.

"Hizmet için buradayım"

Engelliler için de projeleri olduğunu kaydeden Susam Sert, "Onlar da bazı hizmetlerden geri de kalıyor. Onların sorunlarını çözmek için de aday adayı oldum. Partim adına hizmet için buradayım. İlimizde vatandaşlarımızı da ziyaret ediyorum. Onların ilgisi güzel. Bu beni gururlandırıyor. Ben hizmet için buradayım. Bayanların adına, esnaflarımızın, çalışanlarımızın adına buradayım. İnşallah olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Projelerim hazır. Devam eden projelerimde var. Onları da kısa zamanda sonuçlandıracağım. Partimizin de büyük desteğini alıyorum. Her konuda arkamdalar. Partimiz kadınlara çok büyük destek sağlıyor ve her konuda onların arkasında duruyorlar" dedi.

Kırşehir’in tek kadın İl Genel Meclisi Üyesi aday adayı, vatandaşların gönlünü fethediyor

Enderhan Öz

Bunlar Da İlginizi Çekebilir
Çorum Hüseyin Eroğlu: “Bundan sonraki haftalarda bu puan kaybını telafi edeceğiz” Bandırmaspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Çorum FK maçının ardından yaptığı açıklamada, “Bir puan aldık. Gönül isterdi ki üç puan alalım. Bundan sonraki haftalarda bunu telafi edeceğiz” dedi. Trendyol 1. Lig’in 25. haftasında Bandırmaspor, deplasmanda Çorum FK ile golsüz berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, müsabakanın iki takım içinde önemli bir maç olduğunu belirterek, “Play-off barajındaki birçok takım puan kaybetti. Buna bakıldığında 3 puan alan iki takım da önemli bir avantaj sağlayacaktı. Penaltı konuşulabilir. İlk penaltı kalecimizin başarısıydı. Ama diğer anlamda gol bulsaydık maç bizim de lehimize dönebilirdi. İki tane şutumuz vardı. Birçok pozisyonumuz rakipten döndü. Vuruşu yapamadık, son atışı yapamadık. Maça baktığımızda beraberlik iki takım için de normal. Maçta topa sahip olduğumuz bölümleri biraz daha iyi oynamamız gerekiyordu. Çok pas hataları yaptık. Kaptırdığımız toplar ister istemez rakibin üstün olmasını gösterdi. Hücum geçişlerini değerlendirebilseydik üç puanın sahibi olabilirdik” diye konuştu. Maçta tekrar edilen penaltı vuruşlarının ikisini de kurtaran kaleci Zafer’den övgüyle söz eden Eroğlu, “Kalecimiz savunmamızla birlikte iyi bir performans ortaya koydu. Pozisyona baktım, pozisyon penaltı. Bununla ilgili söyleyecek bir şeyimiz yok. Tekrarına baktığımızda birçok böyle pozisyonlar oluyor. Ceza sahasına girişlerle ilgili son zamanlar tekrar hiç görmemiştim. İlahi adalet yine gol olmadı. Bir puan aldık. Gönül isterdi ki üç puan alalım. Bundan sonraki haftalarda bunu telafi edeceğiz. Deplasmanda rakibimizi yenemedi. Üzülsek de, bir puanla dönüyoruz. Bundan sonra Çorumspor’a da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.