- 19 Şubat 2021 Cuma 13:50

4B Yazılım İstanbul’da ofis açıyor

A
A
A
4B Yazılım İstanbul’da ofis açıyor

Van’da 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Adli Bilişim Mühendisi Olgucan Güden, e-ticaret ve dijital pazarlama alanında hizmet vermek üzere İstanbul’da bir ofis açacaklarını söyledi.

Van’da 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Adli Bilişim Mühendisi Olgucan Güden, e-ticaret ve dijital pazarlama alanında hizmet vermek üzere İstanbul’da bir ofis açacaklarını söyledi.


Son yıllarda trend haline gelen dijital pazarlamanın önemini vurgulayan 4B Yazılım Bilgi Teknolojileri Adli Bilişim Mühendisi Olgucan Güden, dijital pazarlamanın çağın olmazsa olmazı olduğunu söyledi. Artık alışverişin çoğunu internetten yapan bir toplum haline gelindiğini vurgulayan Güden, “Özellikle ürün hizmetlerini pazarlama anlamında sıkıntı yaşayan esnaf ve yeni girişimciler için dijital pazarlama oldukça önemlidir. Pandemi ile birlikte web sektöründe bazı iş kollarının ismini sıkça duymaya başladık. Dijital pazarlamada bu iş kollarından biri ve biz de bu alanda kendimizi geliştirip, hizmet standartlarımızı genişlettik” dedi.


Yaşanan süreçlerle birlikte e-ticaret platformlarının yükselişe geçeceğini ön görerek, gelişmiş bir e-ticaret sistemi geliştirdiklerinin altını çizen Güden, “Bu sistemimizi kullanan hali hazırda onlarca büyük firma bulunmaktadır. Onlardan edindiğimiz kazanımlar ile sürekli sistemlerimizi güncellemekte ve geliştirmekteyiz. Bu süreçte e-ticaret sektörüne girecek yeni girişimci ve esnafa elimizden gelen desteği sunacağımızdan hiç şüpheleri olmasın. Gerek e-ticaret sisteminin kurulması gerekse satışların arttırılması yönünde tüm katkıyı sağlıyoruz ve sağlamaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


İstanbul’daki dijital sektör pastasının farkında olduklarını ve müşterilerinden gelen talepler üzerine İstanbul’da kurumsal kimlik arayışına girdiklerini belirten Güden, “Firma olarak web sektörü asıl uzmanlık alanımızdır. Yaklaşık 15 yıllık bilgi ve birikimle dijital pazarlama ve e-ticaret alanında büyük başarılara imza attık ve kendi e-ticaret sistemimizi geliştirdik. Bizi tercih eden müşterilerimiz çoğunlukla İstanbul, İzmir ve Bursa firmalarıdır. Bu illerimizde e-ticaret sistemlerinin kullanımı oldukça fazladır. Rakiplerimize oranla vermiş olduğumuz hizmetlerimiz daha fazla tercih ediliyor. Biz de müşterilerimize daha yakın lokasyonda hizmet vermek adına İstanbul ofisimizi açma kararı aldık” diye konuştu.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir
Gaziantep Milk belgeseli ilk kez Türkiye’de Emzirme hakkında farkındalık oluşturmayı hedefleyen Kanadalı yönetmen Noémi Weiss’in doğum ve emzirme ile ilgili “Milk” isimli belgesel filmi Liv Hospital Gaziantep’te gösterime girdi. Emzirme hakkında farkındalık oluşturmayı hedefleyen Kanadalı yönetmen Noémi Weiss’in doğum ve emzirme ile ilgili “Milk” isimli belgesel filmi Türkiye’de ilk defa Liv Hospital Gaziantep’te gösterime girdi. Deprem bölgesindeki uzmanların erişimine de sunulacak olan film, özellikle afet durumlarında bebek beslenmesinin önemine dikkat çekiyor. Film Blanc, Telus Fund ve La Leche League Türkiye işbirliğiyle düzenlenen etkinlikler, film gösterimlerinin yanı sıra uzmanlar tarafından yönetilen Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ- WHO) onaylı doğal afet (deprem vs.) durumlarında bebek beslenmesi ile ilgili uluslararası protokoller ve bilimsel kaynakların (rehberlerin) anlatıldığı etkinlik de (workshop) oldu. "Lohusa kadınlar ve yeni doğan bebekler özel bakıma muhtaçtır" Konu ile ilgili konuşan Gaziantep Ebeler Derneği Başkanı Doç. Dr. Ali Ovayolu, “Bizim için önemli olan emzirme konusunda yapılan bir belgeseli sunum için buradayız. Filmde özellikle doğal afetlerde yaşanan önemli bir sorunu gündeme getiriliyor. Lohusa kadınlar ve yeni doğan bebekler özel bakıma muhtaçtır. Afet durumlarında kadın ve bebeğin özel bakımı için neler yapılabilir. Bu konuda daha önce farklı konularda neler yapılmış bunları anlatan bir belgeseldir. Bu belgeselde alternatif beslenme önerileri ve aynı zamanda alternatif barınma yöntemleri gösteriliyor. Bizim bölgemizde yakın zamanda gerçekleşen büyük bir doğal afet olan depremden sonra yaşadığımız sıkıntıları düşünerek bu filmin bölgemiz için anlamlı olacağını düşündük. Türkiye’de ilk kez Liv Hospital Gaziantep’te gösterime giriyor” dedi.