YEREL HABERLER - 16 Nisan 2012 Pazartesi 12:24

MİLLETVEKİLİ AYŞENUR İSLAM, ÇOCUK EVLERİNDE BARINAN ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

A
A
A
MİLLETVEKİLİ AYŞENUR İSLAM, ÇOCUK EVLERİNDE BARINAN ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam Sakarya`da çocuk evlerinde kalan 6 çocuk ile kahvaltıda buluştu. Milletvekili İslam ile kahvaltı eden çocuklar daha sonra İslam`ı kendi evlerinde kahvaltıya davet ettiler.
Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren çocuk evlerinde barınan 6 çocuk, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam ile Ormanpark`ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atabek ve çocuk evlerinde çalışan personel katıldı.
Kahvaltıda Çocuklarla bol bol sohbet eden İslam, Çocuk Evleri modelinin çocukların sosyalleşmesi, özgüven duygularının gelişerek okul başarılarının arttırılması adına önemli bir hizmet modeli olduğunu ifade etti.
Çocuk evlerinde kalan çocuklar daha öncede evlerini ziyaret eden Milletvekili Ayşenur İslam`ı kendi evlerinde kendi hazırlayacakları kahvaltıya davet ettiler. Daveti memnuniyetle kabul eden Milletvekili Ayşenur İslam çalışmalarından ötürü tüm çalışanlara teşekkür edip başarılarının devamını dileyerek bir sonraki kahvaltıda buluşmak üzere çocuklarla ve çalışanlarla vedalaştı.
Bunlar Da İlginizi Çekebilir